Biz Kimiz?

About Us

BALKAN Kuru Temizleme olarak biz:

1985'ten beri müşteri beklentilerini, isteklerini göz önünde bulundurarak koltuk, halı yıkama ve kuru temizleme hizmeti ile müşteri memnuniyeti odaklı, müşterilerimize garantili ve kaliteli servis vermek için çalışıyoruz.

Son Teknolojiyi tecrübemizle birleştirerek kaliteli ve hızlı hizmeti vermek hususundaki çabalarımızın karşılığını siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti ve güler yüzünden almaktayız.

Siz değerli müşterilerimize hizmet verdiğimiz noktalar: Narlıdere, Balçova, Fahrettinaltay, Hatay, Konak, Poligon, Yeşilyurt, Bozyaka, Üçyol, Karabağlar, Alsancak.

BALKAN Kuru Temizleme olarak sizlere sunduğumuz hizmetlerimiz: Kuru Temizleme, Halı Yıkama, Yorgan Yıkama, Perde Yıkama'dır.

Misyonumuz:

Pozitif insanlardan oluşan profesyonel ekibi ile müşterilerine daima en iyi hizmeti, en uygun fiyata sunmak.

Vizyonumuz:

Müşterilerinin ihtiyaçlarını maksimum düzeyde karşılamak üzere ürettiği çözümler ile işlerini kolaylaştırmak, zaman kazandırmak,kaliteli hizmet sunmak ve sürekli müşteri memnuniyeti politikasıyla hizmet sektöründe yenilikçi bir iş ortağı olmak.

BALKAN Kuru Temizleme'nin farkını görmek için
Hemen TIKLA, Hemen ARA!

TIKLA ARA!

MAKİNALARIMIZ:

Son teknoloji makinalarımızla sizlere en kaliteli hizmeti, en kısa sürede ve en uygun fiyatlara sunmaktayız.

Değerlerimiz:

BALKAN Kuru Temizleme ile çalışmanız için pek çok sebebimiz var:

About Us
  • Deneyim: 1985'ten beri Kuru Temizleme sektörünün içerisinde yer almaktayız. Kuru Temizleme ve Halı yıkama ile ilgili her türlü detay ve bilgi birikimine sahip olduğumuz için tecrübelerimiz sayesinde işimizde çok iyiyiz.
  • Kalite: En sevdiğiniz kıyafetlerinizin her zaman yanınızda olmasını sağlamak için birinci sınıf en kaliteli ürünleri kullanıyoruz.
  • Uygun Fiyat: BALKAN Kuru Temizleme olarak müşterilerimizin cebini de düşünüyoruz. Uygun fiyat olanağının yanında belirli dönemlerde düzenlediğimiz kampanyalarımız sayesinde sizlere cebinize uygun Kuru Temizleme fırsatları sunuyoruz.
  • Sipariş: Telefon numaralarımız veya sitemiz aracılığıyla siparişlerinizi kolaylıkla verebilirsiniz.

Tercih Edilmemizin Sırrı Nereden Gelir?

BALKAN Kuru Temizleme'nin 1985'ten bu yana sizlere hizmet vermesinin sebebi siz müşterilerimizin taleplerini dikkate almamız, uygun fiyatlarla en kaliteli hizmeti, profesyonel ekiplerimizce vermemizdir. Memnuniyetiniz bizler için çok önemlidir.